facebook twitter
Lietotājiem
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls
Jaunumi
Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Aicinām izzināt Lūznavas muižas parka dabas vērtības sikspārņa Mūža misijā
Aicinām izzināt Lūznavas muižas parka dabas vērtības sikspārņa Mūža misijā

2016. gadā Lūznavas muižā tika izstrādāta dabas izziņas spēle "Muižas sikspārņa Mūža misija", kuru nu aicināts risināt ikviens gribētājs gan individuāli, gan komandā. Spēle ļaus labāk iepazīt Lūznavas muižas parkā atrodamās dabas un kultūrvēsturiskās vērtības un nostāstus. Šī spēle ikvienam interesentam pieejama bez maksas, saņemot spēles uzdevumu Lūznavas muižā esošajā Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centrā. Spēles veikšanai nepieciešams lejuplādēt telefonā aplikāciju "QR Scanner" vai citu QR kodu lasītāju.

Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģija
Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģija

Dundagas novada dome 2017.gada 23.marta sēdē apstiprinājusi Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģiju 2017.-2025.gadam.

LPMA izpilddirektore Aira Andriksone saņem Latvijas tūrisma nozares  balvu
LPMA izpilddirektore Aira Andriksone saņem Latvijas tūrisma nozares balvu "Gada cilvēks tūrismā"

Starptautiskās tūrisma izstādes Balttor 2017 norises laikā Latvijas Piļu un muižu asociācijas izpilddirektorei Airai Andriksonei tika pasniegta balva "Gada cilvēks tūrismā" nominācijā "Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā.  Lepojamies!
Latvijas tūrisma nozares balva "Gada cilvēks tūrismā tiek pasniegta aizvadītā gada labākajiem tūrisma industrijas vadītājiem, pārstāvjiem vai atbalstītājiem, kuri ir devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas tūrisma biznesa attīstībā, popularizēšanā un ir aizstāvējuši tūrisma nozares intereses. Balvas pretendents vienlaikus ir arī veiksmigs, atbildīgs sava biznesa vai aroda pārstāvis ar nevainojamu reputāciju. Balvas "Gada cilvēks tūrismā" organizators ir tūrisma ziņu portāls  BalticTravelnews.com.

Skatāma lietuviešu mākslinieku pāra izstāde
Skatāma lietuviešu mākslinieku pāra izstāde

No 17. marta līdz 1. maijam Lūznavas muižā skatāma divu ievērojamu lietuviešu mākslinieku - Mikalojus Povila Viluša (Mikalojus Povilus Vilutis) un Nijoles Vilutienes (Nijole Vilutiene) grafikas darbu izstāde "Viens mākslinieku pāris - divi laikmeti".

Konkursā “Spārnotie kaimiņi” aicinām piedalīties lielus un mazus foto entuziastus!

Jaunmoku pils muzejs aicina dabas draugus - Laiks konkursam! 
Ziemas spelgonis tūlīt, tūlīt būs beidzies, vienlaikus būs pagājis laiks, kad varējām vērot aukstumizturīgos lidoņus pašu pagatavotās barotavās. Gaisā ar katru nākamo dienu jūtamas pavasara dvesmas, kas aicina putnus atgriezties mājās no siltajām zemēm. Tātad arvien lielākas iespējas vērot, pētīt un fiksēt mums apkārtesošos lidoņus.
Aicinām sarosīties putnu draugus – mazus un lielus, lai savus vērojumus par putnu dzīvi sūtītu fotokonkursam “Spārnotie kaimiņi – 2017”.
Atgādinām, ka konkursa darbus gaidīsim līdz 17. aprīlim, bet apbalvošana notiks 21. aprīlī pl.10:00 tradicionālās Putnu dienas ietvaros.
Konkursa nolikums pieejams www.jaunmokupils.lv, bet vairāk informācijas – muzejs@jaunmokupils.lv  vai 26123881.
Tiekamies Putnu dienās Jaunmokās!!!

Digitālā māksla Rēzeknes novadā un Lūznavā
Digitālā māksla Rēzeknes novadā un Lūznavā

Rēzeknes novads ir uzsācis jaunu iniciatīvu-digitālās mākslas iedzīvināšanu Latgalē un Rēzeknes novadā. Digitālās mākslas objektu īstenošanā iesaistījusies arī Lūznavas muiža, kur pirmā digitālās mākslas izstāde būs skatāma šī gada jūnijā.

DARBI STĀMERIENAS PILĪ

​Pēc Stāmerienas pils darbības stratēģijas apstiprināšanas norisinājušās vairākas aktivitātes pils saglabāšanai un atjaunošanai.

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.