Lielvircavas muiža
http://visit.jelgava.lv/apskates-objekti/pilis-un-muizas/item/145-lielvircavas-muizaZiņas

Atveries zaļākai pasaulei Jaunmoku pilī!!

Šogad Muzeju naktī 21.maijā jau no pl.19:00 Jaunmoku pils muzejs savas DURVIS vērs, aicinot visus pievērst uzmanību tīras vides un apkārtnes uzturēšanai. Mūsu pasākuma moto: Atveries zaļākai pasaulei!!!
  Lasīt vēl

Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina uz semināru “Kas jāzina kultūras mantojuma dokumentu un priekšmetu ieguvējiem un apsaimniekotājiem”

Seminārs notiks š.g. 18.maijā Rīgā, Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā, Rūpniecības ielā 10. 

Seminārā tiks pievērsta uzmanība atrastā kultūrvēsturiskā mantojuma detaļu/daļu saglabāšanas nozīmei un svarīgumam, varēs iepazīties ar autentisku dažādu materiālu veidu priekšmetu vai to daļu saglabāšanas teorētiskajiem aspektiem un jaunākajām atziņām, kā arī uzzināt par Latvijas restauratoru iespējām veikt darbus dažādās restaurācijas jomās un izmantotajām metodēm. 

Lasīt vēl

Zaļajāmuižā Muzeju nakts aktivitātes

Laipni aicināti Zaļajāmuižā 2016.gada 21. maijā! Lasīt vēl

Latvijas Piļu un muižu asociācija paplašina starptautisko sadarbību

Pateicoties tieši Latvijas Piļu un muižu asociācijas iniciatīvai, pirms diviem gadiem sākās  sadarbība ar Igaunijas Muižu asociāciju un Lietuvas Piļu un muižu asociāciju. Pēdējā laikā tai ir pievienojušās vēl divas – Igaunijas Muižskolu asociācija un Mēklenburgas-Priekšpomerānijas (Vācija) Piļu un muižu asociācija.  Lasīt vēl