Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Mazmežotnes muižaDundagas pilsRankas muižaUngurmuižaLitenes muižaJaunauces muižaBalvu muižaPadures muižaBerķenes muižaMežotnes pils
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Lielā talka Padures muiža
Nāciet visi palīgā sakopt muižas parku un pagrabu. Sākums 11.00
Lasīt vēl
Literāri muzikāls uzvedums ATLAIŽU
28. aprīlī 15.00 uz atkalsatikšanos aicina literāri muzikālais uzvedums "Atlaižu", kas vēstī par Latgali caur sievietes stāstu. Uzvedums ir viena no Latvijas simtgades notikumu ceļa pieturvietām, un tajā apvienojušās vairākas spilgtas sievietes, kuras pašas, lai arī kurp veduši viņu ceļi šobrīd, ar Latgali ir "uz Tu" - literāte un žurnāliste Anna Rancāne, aktrise Vizma Kvēpa, etnomūziķe Kristīne Kārkle un režisore Māra Zaļaiskalns.
Uzvedums "Atlaižu", kura nosaukumā simboliski savijušās latviskā "ļaušana iet" un latgaliskā "piedošana", vēstī par Latgali caur sievietes stāstu, kas ir patiess un īsts kā Latgales lauki, mīlestība un ikvienā sātā piedzīvojamā cilvēciskā vienkāršība, bet reizē stiprs un sīksts kā ikdienas padarītie darbi, sievietes spēks un nepadošanās. Annas Rancānes dzeju un prozu vārdos izdzīvos aktrise Vizma Kvēpa, tautasdziesmas latviski un latgaliski izdziedās un izspēlēs Kristīne Kārkle, bet visu kopā vienā uzvedumā sasaistīs režisore Māra Zaļaiskalns.
Lasīt vēl
LATGALES PODNIEKU DIENAS 2018. Izstādes atklāšana
Aprīļa beigās jau 38. reizi notiks tradicionālās Latgales podnieku dienas, kuru plašajā notikumu programmā 28. aprīlī ciemos uz izstādes atklāšanu un literāri muzikālo uzvedumu "Atlaižu" gaidīs arī Lūznavas muiža.
Podniecības tradīcijas ir viens no spilgtākajiem Latgales nemateriālā kultūras mantojuma elementiem, un Latgales podnieku veidotie mākslas darbi ir tradicionāla Latgales vizītkarte. Tradicionālās Latgales podnieku dienas, kas vairāku dienu garumā piedāvā visdažādākos pasākumus un piesaista apmeklētājus no visas Latvijas pie podniekiem darbnīcās cepļa kurināšanā, izņemšanā un svētku kulminācijas pasākumā-izstādes atklāšanā. Latgales podnieku dienu - 2018 programmā būs skatāma gan krāsainā, gan melnā keramika. Apmeklētajiem ir radīta iespēja skatīt māla virpošanas paraugdemonstrējumus un pašiem darboties ar mālu meistardarbnīcās.
28. aprīlī Latgales podnieku dienas aicina ciemos arī uz Lūznavas muižu, kur no 12.00 notiks vietējo zemnieku un mājražotāju tirdziņš "Lobs lobam", 13.00 Kultūras šķūnī tiks atklāta ikgadējā podnieku dienu izstāde, bet 15.00 literāri muzikālajā uzvedumā "Atlaižu" vēlreiz satiksies dzejniece Anna Rancāne, aktrise Vizma Kvēpa, režisore Māra Zaļaiskalns un mūziķe Kristīne Kārkle-Kalniņa. Bet pirms došanās uz Lūznavu 28. aprīlī 10.00 aicinām piestāt Staņislava Viļuma keramikas darbnīcā "Cukrasāta", kur notiks iepriekšējā vakara iekurtā cepļa izņemšana.
Tirdziņš un izstādes atklāšana Lūznavas muižā apmeklējami bez maksas, biļetes uz uzvedumu "Atlaižu" sarūpējamas iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze" biļešu sistēmā. Cena 7,00 EUR.
Lasīt vēl
2015.08.05 datuma notikumi
Latvija LV

30.11.-0001 - 29.09.2017
Latvija LV

Veselavas muižā

plkst 20.00
Arfas  mūzikas  solo  koncerts
Ieejas  maksa  4.00

05.08.2015
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.