Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Apceļošanas akcija “APMEKLĒSIM BALTIJAS MUIŽAS – SVINĒSIM KOPĀ”.
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vakara sarunas par svarīgo. Filmas ČETRI BALTI KREKLI un SEPTIŅDESMITIE. SPOŽUMS UN POSTS.Ainars Mielavs
Piektdien 28.septembrī, plkst. 18.00 Lūznavas muižas Kultūras šķūnī notiks kino, mūzikas un diskusiju vakars – “Vakara sarunas par svarīgo”.
Pasākuma “Vakara sarunas par svarīgo” projekta ideja ir raisīt komunikāciju un sarunu par redzēto un dzirdēto un spēju rast kopīgu valodu, tai pat laikā, izaicinot uzklausīt un apstrīdēt, izteikties un pārliecināt. Pavadīt vakaru kopā, izzinot, šoreiz plašāk mūzikas un brīvības tēmu, filmās “Savējie sapratīs. Septiņdesmitie. Spožums un posts” un “Četri balti krekli”. Līdzās kino raisītajām sarunām vakara gaitā muzikālu kompāniju sastādīs Ainars Mielavs.Pasākums “Vakara sarunas par svarīgo” interesentiem ir bez maksas, vakara gaitā būs pieejamas arī uzkodas un dzērieni, bet apmeklētāju ērtībai būs pieejams transports Rēzekne-Malta-Lūznava (turp un atpakaļ). Lai pieteiktos transportam, kā arī citu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar pasākuma rīkotājiem, zvanot 22044863 vai rakstot [email protected] Jauniešu iniciatīvas projekta īstenošanu atbalsta Rēzeknes novads, Lūznavas muiža un "Latgales NVO projektu programma 2018".
Lasīt vēl
Marokāņu ēdienu meistarklase
In 29st of September 14:00 will happen unusual event. We thih that never happened before in any Latvia manor house.
Lasīt vēl
Literārās sarunas Lūznavas muižā. INGA ĀBELE
Lūznavas muiža 30. septembrī plkst. 15.00 aicina uz sarunu cikla par literatūru un rakstīšanu rudens sezonas atklāšanu, kurā būs iespēja tikties un sarunāties ar rakstnieci, romānu "Klūgu mūks" un "Duna" autori Ingu Ābeli. Sarunu cikla "Literārās sarunas Lūznavas muižā" mērķis ir gan atklāt, cik daudzveidīga ir jaunākā literatūra un kā tā stiprina Latgales kultūrtelpu un ļauj apjaust latvisko latgaliskumu, gan ļaut muižai meklēt pašai savu sarunu klausītāju un jautātāju, piedāvājot žanriski atšķirīgus stāstus un auditorijas, kurām adresēti sarunu ciklam uzrunāto rakstītāju darbi.
Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un uz vietas Lūznavas muižā. Biļetes cena 3,00 eur
Lasīt vēl
2015.09.12 datuma notikumi
test news
Latvija LV

test news

 testet        

Latvija LV

30.11.-0001 - 29.09.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.