Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Padures muižaBalvu muižaJaunauces muižaZvārtavas pilsUngurmuižaJaunmoku pilsRankas muižaBerķenes muižaMežotnes pilsDundagas pils
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vadakstes pils
 Vadakstes pils apmeklētājiem - LŪDZU savlaicīgi pirms apmeklējuma PIEZVANĪT, lai vienotos par apmeklējuma laiku, Mob:25619406)
Lasīt vēl
Labdarības koncerts Cesvaines pils atjaunošanai.
Cesvaines ev. lut. baznīcā 23. septembrī plkst. 16.00 70 Latvijas mūziķi aicina uz labdarības koncertu "Lai top!"' ar mērķi Cesvaines pils atjaunošanai. Koncerta simbols ir koks ar saknēm. Katrs zars un saknīte būs kā gabaliņš ar labām domām, ar savu atbalstu mūsu kopīgā sapņa īstenošanai, Latvijas pērles atdzimšanai.
 
Lasīt vēl
Cēsu Izstāžu namā Kristīnes Luīzes Avotiņas izstāde "Gimene"
Cēsu Izstāžu Nams pēc renovācijas tiek atvērts ar  Kristīnes Luīzes Avotiņas izstādi ‘’Ģimene’’
Kristīne Luīze Avotiņa ir  jauna un spilgta personība latviešu  mākslā , kuras talants novērtēts ne tikai Latvijā , bet arī citur pasaulē. Kristīne Luīze Avotiņa dzimusi mākslinieku dzimtā, kur glezniecība ir pārmantota. Vectēvs Harijs Kārklīņš bija gleznotājs, viņas mamma Ilze Avotiņa un māsa Katrīna Avotiņa ir gleznotājas. Mākslinieces rokraksts ir tēlains un spilgts, viņas glezniecība zied tīrās  un spožās krāsās. Skatītāju vērtējumam piedāvājusi vairak kā 10 personālizstādes un piedalījusies vairākās  grupu izstādēs Eiropā.
“Pagājušā gada nogalē saņēmu uzaicinājumu no Cēsu Izstāžu Nama veidot personālizstādi. Kopš tā brīža sāku domāt, kas būtu tas, ko es vēlētos uzgleznot šai izstādei. Sapratu, ka tas būs jauns gleznu cikls, kas atspoguļos pavisam jaunu pasauli priekš manis, kuru esmu sevī atklājusi. Tā ir manas meitas, Lizelotes Annas pasaule, kurā katru dienu viņa atklāj un iepazīst kaut ko jaunu. Šīs gleznas ir kā mūsu abu dialogs. Soli pa solim es savu bērnu ievedu pasaulē, kurā dzīvoju, kuru redzu un sajūtu, un tad es ieraugu, ka viņa to uztver kā lielu brīnumu, tāpat kā es. Kad biju maza, man šo pasaules uztveri iedeva mana ģimene. Tagad es to turpinu nodot savai meitai. Tādēļ  arī izstādes nosaukums ir ‘’Ģimene’’”.
Kristīne Luīze Avotiņa. 2017. septembrī Rīgā

Izstāde apskatāma līdz 2017.gada 5.novembrim
Lasīt vēl
2017.04.18 datuma notikumi
Latvija LV

Dundagas pilī koncerts «Dzejnieka mīla»

18. aprīlī plkst. 17.00 Dundagas pils lielajā zālē koncerts «Dzejnieka mīla».

Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz vācu romantiķa R. Šūmaņa kamermūzikas koncertiem. Klausītājiem tiek piedāvāta programma “Dzejnieka mīla”, kurā iekļauti divi miniatūru cikli – “Bērnu ainas” un “Dzejnieka mīla”.
 
            R. Kandalincevs vokālo mākslu studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Norvēģijas Mūzikas augstskolā, piedalījies vairāku operu iestudējumos, bijis solists tādos festivālos kā Senās Mūzikas festivāls Bauskā, Siguldas opermūzikas svētki, Oslo operas festivāls un citos.
            E. Renemanis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Parīzes Schola Cantorum absolvents, virtuozs pianists un iejūtīgs kameransambļu mūziķis, vairāku latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņotājs, kā R. Dubras 3. Liepājas klavierkoncerts un citi.
           
Koncerti notiks 18. aprīlī 17:00 Dundagas pilī, 20. aprīlī 18:00 Ventspils Livonijas ordeņa pilī, 6. maijā 15:00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, 9. maijā 18:00 PIKC “Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskola”.
 
Māksliniekus atbalsta Ventspils dome, Jūrmalas dome un Jaunās Kultūras māja.
 

 

18.04.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.