facebook twitter
Lietotājiem

Latvijas Piļu un muižu asociācija

Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Literāri muzikāls uzvedums
Literāri muzikāls uzvedums "Atlaižu"
30.aprīlī 15.00 literāri muzikālā uzveduma "Atlaižu", kas vēstī par Latgali caur sievietes stāstu, klātbūšanā aicina Rēzeknes novada Lūznavas MŪZA. Uzvedums ir viena no Latvijas simtgades notikumu ceļa pieturvietām, un tajā apvienojušās vairākas spilgtas sievietes, kuras pašas lai arī kurp veduši viņu ceļi šobrīd, ar Latgali ir "uz Tu"-literāte un žurnāliste Anna Rancāne, aktrise Vizma Kvēpa, etnomūziķe Kristīne Kārkle un režisore Māra Zaļaiskalns.
Lasīt vēl
Dundagas pilī amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas «Silvija» izrāde
Dundagas pilī amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas «Silvija» izrāde
30. aprīlī plkst. 14.00 Dundagas pilī amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas «Silvija» izrāde.
Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni — izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.
Lugas «Silvija» darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz māju. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs, kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko — attiecības starp tuviem cilvēkiem. Silvija ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to, kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.
Izrādē piedalās:  Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga un Voldemārs Šoriņš.
Režisors: Voldemārs Šoriņš.
Komponists: Valdis Zilveris.
Mākslinieks: Jānis Jansons.

Biļešu cenas 7 €, 6 € un 5 €.

No 3. aprīļa pilī biļešu iepriekšpārdošana. Biļetes var rezervēt arī pa telefoniem 22021270 un 2914121.
 
Lasīt vēl
Akcijas
Akcijas "Apceļosim Latvijas pilis un muižas" atklāšana
Ar zibakciju "Ielūdz Latvijas pilis un muižas" tiek atklāta 2017.gada akcija "Apceļosim Latvijas pilis un muižas" Akciju atbalsta 69 pilis un muižas.
Lasīt vēl
2017.04.18 datuma notikumi
Dundagas pilī koncerts «Dzejnieka mīla»
Latvija LV

Dundagas pilī koncerts «Dzejnieka mīla»

18. aprīlī plkst. 17.00 Dundagas pils lielajā zālē koncerts «Dzejnieka mīla».

Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz vācu romantiķa R. Šūmaņa kamermūzikas koncertiem. Klausītājiem tiek piedāvāta programma “Dzejnieka mīla”, kurā iekļauti divi miniatūru cikli – “Bērnu ainas” un “Dzejnieka mīla”.
 
            R. Kandalincevs vokālo mākslu studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Norvēģijas Mūzikas augstskolā, piedalījies vairāku operu iestudējumos, bijis solists tādos festivālos kā Senās Mūzikas festivāls Bauskā, Siguldas opermūzikas svētki, Oslo operas festivāls un citos.
            E. Renemanis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Parīzes Schola Cantorum absolvents, virtuozs pianists un iejūtīgs kameransambļu mūziķis, vairāku latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņotājs, kā R. Dubras 3. Liepājas klavierkoncerts un citi.
           
Koncerti notiks 18. aprīlī 17:00 Dundagas pilī, 20. aprīlī 18:00 Ventspils Livonijas ordeņa pilī, 6. maijā 15:00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, 9. maijā 18:00 PIKC “Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskola”.
 
Māksliniekus atbalsta Ventspils dome, Jūrmalas dome un Jaunās Kultūras māja.
 

 

18.04.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.