Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
facebook twitter
Lietotājiem
Lietotājiem
Jaunauces muižaLitenes muižaBalvu muižaRankas muižaDundagas pilsMežotnes pilsJaunmoku pilsPadures muižaUngurmuižaZvārtavas pils
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vadakstes pils
 Vadakstes pils apmeklētājiem - LŪDZU savlaicīgi pirms apmeklējuma PIEZVANĪT, lai vienotos par apmeklējuma laiku, Mob:25619406)
Lasīt vēl
Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2017
Jērcēnmuižā 18.-20.augustam  jūs gaidīs gids no plkst. 10.00-17.00.
​Zīmodziņu par apmeklējumu jums  ceļotāju kartē iespiedīs bibliotēkā
Lasīt vēl
Muižas balle 19.gadsimta stilā
19.augustā Lielvircavas muižā aicinām apmeklēt pietiekami smalku pasākumu ar atbilstoši smalkiem viesiem- Muižas balli 19.gadsimta stilā! 
Lasīt vēl
2017.07.25 datuma notikumi
Latvija LV

Tango siltais pieskāriens

Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī no 7.jūlija būs skatāma mākslinieces Ievas Sāras Breikšas darbu izstāde "Tango siltais pieskāriens".

25.07.2017 - 27.07.2017
Latvija LV

īpašā plenēra diena Jaunauces muižā 27. Jūlijā

PLENĒRS JAUNAUCES PILĪ UN  ROZENTĀLA PILSĒTĀ 2017
Šogad plenēra aktivitātes notiks no 24. Jūlija līdz 28. Jūlijam. Saldus pilsētā un Jaunauces muižā. 2017. gada plenēra galvenā tēma ir GAISMA. Šogad akcents tiks likts uz dažāda apgaismojuma attēlošanu mākslas darbā un ar to saistītām niansēm. Pilnvērtīgi un jaudīgi īstenot šīs tēmas realizāciju projektā ļaus gan paredzētās profesionālu mākslinieku vadītās meistardarbnīcas - “Gaismas gleznojums”,  “Portreti tumsā” un “Gaismas zīmējumi fotogrāfijā”, gan
 īpašā plenēra diena Jaunauces muižā 27. Jūlijā.
Jaunauces muižas vides daudzveidība - saules gaismas radītais apgaismojums caur koku lapotni pils parkā, rīta, dienas un vakara apgaismojums pils zālē un citās telpās, krēsla pils gaiteņos, kā arī lieliskie modeļi būs ekselents materiāls plenēra dalībnieku radošajiem darbiem.
Aicinām visus interesentus šajā dienā apmeklēt Jaunauces muižu, izbaudīt tās apkārtni un sajust radošo plenēra gaisotni.  Pulksten 19.00 būs iespēja apskatīt paveikto.
Plenērā šogad piedalās mākslas skolu audzēkņi un viņu pedagogi no Paides Igaunijā , Šilutes Lietuvā, Sergijev Posad Krievijā, kā arī Valmieras, Ventspils, Kuldīgas, Ķekavas, Jelgavas un Rīgas Latvijā.
 

25.07.2017 - 27.07.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.