Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
facebook twitter
Lietotājiem
Lietotājiem
Zvārtavas pilsMežotnes pilsBalvu muižaPadures muižaDundagas pilsMazmežotnes muižaJaunauces muižaUngurmuižaJaunmoku pilsBerķenes muiža
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vadakstes pils
 Vadakstes pils apmeklētājiem - LŪDZU savlaicīgi pirms apmeklējuma PIEZVANĪT, lai vienotos par apmeklējuma laiku, Mob:25619406)
Lasīt vēl
Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2017
Jērcēnmuižā 18.-20.augustam  jūs gaidīs gids no plkst. 10.00-17.00.
​Zīmodziņu par apmeklējumu jums  ceļotāju kartē iespiedīs bibliotēkā
Lasīt vēl
Muižas balle 19.gadsimta stilā
19.augustā Lielvircavas muižā aicinām apmeklēt pietiekami smalku pasākumu ar atbilstoši smalkiem viesiem- Muižas balli 19.gadsimta stilā! 
Lasīt vēl
2017.08.03 datuma notikumi
Latvija LV

Eksotiskās medības pilī

Tērpi un aksesuāri no Aleksandra Vasiļjeva fonda kolekcijas. Zvēri no Ventspils muzeja un privātkolekcijām. Izstāde skatāma no 16. jūnija Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī, Jāņa ielā 17.
Medības aizlaikos tika saistītas ar izdzīvošanu un pārtikas sagādi, taču mūsdienās medības var saistīt arī ar īpašu tērpu vai aktuālu akcentu medībām. Ventspils muzejā, Livonijas ordeņa pilī, skatāmajā izstādē savijušās vairākas izstādes nosaukumā Eksotiskās medības nojaušamās tēmas – zvēri kā medījumi, īpašie medību tērpi un aksesuāri, kurus iedvesmojusi eksotiska fauna. Izstādē būs skatāmi vairāk nekā piecsimt dažādu aksesuāru, kas saistīti ar medību tēmu un ap trīsdesmit tērpu, kuros būs iespēja izsekot medību modes tendencēm, sākot ar 19. gs. 70. gadiem līdz pat 20. gs. 60. gadiem. Izstādes vidi bagātinās dažādi gan vietējās faunas, gan eksotisku zvēru izbāzeņi no Ventspils muzeja krājuma un privātkolekcijām.
 

01.08.2017 - 03.08.2017
Latvija LV

Laikmetīgās dejas festivāls "VIDES DEJA"

No 1. līdz 3. augustam, laikmetīgās dejas projekts "VIDES DEJA" ceļos uz Rēzeknes novada Lūznavas muižu, kur plašā triju dienu programmā dejas profesionāļiem, entuziastiem un interesentiem piedāvās plašu laikmetīgās dejas programmu ar vides dejas performancēm, izrādi, uzvedumu un kino.

01.08.2017 - 03.08.2017
Latvija LV

Lūznavas atspulgā/Festivāls VIDES DEJA

Mūzikas, vides, dejas un gaismu uzvedums "Lūznavas atspulgā" festivāla VIDES DEJA ietvaros notiks Lūznavas muižā 3. augustā no 22.30 līdz 23.30 (pasākums bez maksas). Plašāka informācija www.videsdeja.lv

03.08.2017
Latvija LV

Lekcija-diskusija "Vides deja"/Festivāls VIDES DEJA

   Lekcija-diskusija notiks Lūznavas muižā 3.augustā no 18.00 līdz 19.30. Domāta jebkuram interesentam, kurš grib vairāk uzzināt par festivālu un vides deju. Iegūsiet informāciju, iesildīsiet domas un iztēli, iespējams radīsiet kādu jaunu ideju un radošu iedvesmu sev.
   Kā ir attīstījusies Vides Deja? Kam pievērst uzmanību, kā skatīties iestudējumus-ar skatienu, sajūtu, asociatīvo domāšanu, fizisku un emocionālu līdzdalību utt.?
   Neilgi pēc lekcijas-diskusijas pie Lūznavas muižas pulcēsimies ceļojumam, kura laikā Jūs nokļūsiet dažādās vietās un objektos, kur varēsiet piedzīvot vides dejas iestudējumus jeb iestudējumu pirmizrādes!
   Festivāla pasākums apmeklētājiem bez maksas!

03.08.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.