Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
facebook twitter
Lietotājiem
Lietotājiem
Balvu muižaUngurmuižaMazmežotnes muižaPadures muižaDundagas pilsJaunmoku pilsLitenes muižaMežotnes pilsJaunauces muižaZvārtavas pils
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vadakstes pils
 Vadakstes pils apmeklētājiem - LŪDZU savlaicīgi pirms apmeklējuma PIEZVANĪT, lai vienotos par apmeklējuma laiku, Mob:25619406)
Lasīt vēl
Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2017
Jērcēnmuižā 18.-20.augustam  jūs gaidīs gids no plkst. 10.00-17.00.
​Zīmodziņu par apmeklējumu jums  ceļotāju kartē iespiedīs bibliotēkā
Lasīt vēl
Muižas balle 19.gadsimta stilā
19.augustā Lielvircavas muižā aicinām apmeklēt pietiekami smalku pasākumu ar atbilstoši smalkiem viesiem- Muižas balli 19.gadsimta stilā! 
Lasīt vēl
2017.08.05 datuma notikumi
Latvija LV

Zelteris visām zeltenēmSestdien, 5.augustā no plkst.17:00-20:00 Ventspils Livonijas ordeņa pils aicina pilsētniekus, lauciniekus, zeltenes, tautu dēlus, lielos un mazos uz kopīgām degustācijām ar mūziku, teātri, dančiem un spēlēm.
Zeltera degustācijas notiks no plkst.18:00-18:30, par ko gādās Sabiles sidrs un Abavas vīna darītava.
Akordeonistu ansamblis "Akords", Durbes amatierteātris "Dīvatrons" un Liepājas Cietokšņa kopienas zeltenes rūpēsies par jokiem un izpriecām, bet muzeja ļaudis iepazīstinās ar piejūras dārzu karaļa – plūškoka limonādi. Būs arī saldumu un svētku sveicienu darbnīcas, - tajās īpašu Pilsētas svētku sveicienu varēs nosūtīt ar saldu buču no pils!
Ieeja – EUR 1,10; EUR 2,10; EUR 4,20
 

05.08.2017
Latvija LV

5.augustā Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju diena!

Ceļot Rāznas Nacionālajā parkā nozīmē piestāt arī LŪZNAVAS MUIŽAS parkā!

Popularizējot Rāznas Nacionālā parka (Rāznas NP) dabas bagātības un tūrisma iespējas, kā arī atzīmējot parka desmit gadus, sestdien, 5.augustā, Rāznas NP norisināsies pirmā Ceļotāju diena. Tā ikvienu interesentu aicinās doties aizraujošās ekskursijās, pārgājienos, velobraucienos, kā arī iesaistīties citās izglītojošās un radošās aktivitātēs.
Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvalde (Pārvalde) sadarbībā ar vietējām pašvaldībām, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmējiem.

05.08.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.