Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Balvu muižaUngurmuižaMežotnes pilsRankas muižaZvārtavas pilsJaunauces muižaMazmežotnes muižaDundagas pilsJaunmoku pilsBerķenes muiža
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
LPMA pieredzes apmaiņas brauciens pa Lietuvas muižām
Labdarības koncerts Cesvaines pils atjaunošanai.
Cesvaines ev. lut. baznīcā 23. septembrī plkst. 16.00 70 Latvijas mūziķi aicina uz labdarības koncertu "Lai top!"' ar mērķi Cesvaines pils atjaunošanai. Koncerta simbols ir koks ar saknēm. Katrs zars un saknīte būs kā gabaliņš ar labām domām, ar savu atbalstu mūsu kopīgā sapņa īstenošanai, Latvijas pērles atdzimšanai.
 
Lasīt vēl
Dzejas vakars Elejas Tējas namiņā
Aicinām! 
Lasīt vēl
2017.08.30 datuma notikumi
Latvija LV

"Cilvēkstāsti - es mīlu tevi Vadakste!"

   Saistībā ar biedrības KIT realizētā projekta "ES RADU lATVIJU - ES DARU LATVIJU" projekta ietvaros tiek izsludināts foto konkurss "CILVĒKSTĀSTI - ES MĪLU TEVI VADAKSTE!"
   Aicinām iesūtīt agrāk nepublicētus foto par Vadakstes pagastu no 21.08.2017 līdz 21.09.2017 uz epastu - vadakstes.pagasts@inbox.lv.
Foto konkursa nolikums pieejams Vadakstes pagasta pārvaldes publiskajos tīklos - facebook.com un draugiem.lv

30.08.2017 - 01.09.2017
Latvija LV

Latvijas Sarkanā Krusta vēsture izstādē

Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī no 30.augusta pēcpusdienas līdz 15.oktobrim būs skatāma Latvijas Sarkanā Krusta un Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja kopīgi veidotā ceļojošā izstāde par Sarkanā Krusta vēsturi. Izstādē eksponēts daudzveidīgs eksponātu klāsts un informatīvais materiāls. Trešdien, 30.augustā plkst.16 interesenti tiek aicināti uz izstādes atklāšanu.
 

30.08.2017 - 01.09.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.