Tūrisma akcija
Tūrisma akcija

Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
facebook twitter
Lietotājiem
Lietotājiem
Mežotnes pilsPadures muižaLitenes muižaRankas muižaJaunauces muižaBerķenes muižaJaunmoku pilsDundagas pilsMazmežotnes muižaBalvu muiža
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vadakstes pils
 Vadakstes pils apmeklētājiem - LŪDZU savlaicīgi pirms apmeklējuma PIEZVANĪT, lai vienotos par apmeklējuma laiku, Mob:25619406)
Lasīt vēl
Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2017
Jērcēnmuižā 18.-20.augustam  jūs gaidīs gids no plkst. 10.00-17.00.
​Zīmodziņu par apmeklējumu jums  ceļotāju kartē iespiedīs bibliotēkā
Lasīt vēl
Muižas balle 19.gadsimta stilā
19.augustā Lielvircavas muižā aicinām apmeklēt pietiekami smalku pasākumu ar atbilstoši smalkiem viesiem- Muižas balli 19.gadsimta stilā! 
Lasīt vēl
2017.09.09 datuma notikumi
Latvija LV

Tradicionālās krāsas.

Tāšu muižā pasākums akcijas ietvaros: Tradicionālās krāsas. Dienas garumā plkst. 12.00 un 16.00 īsa ievadlekcija un pēc tam demonstrējums, jautājumi, atbildes. Tradicionālās krāsas - vēsture, sastāvs, pagatavošana, izmantošana. Īss ievads tradicionālo krāsu izmantošanā gan ēku fasādēs, gan interjerā - darvas krāsas, miltu krāsas, kaļķa krāsas, līmes krāsas, lineļļas krāsas u.c.. Tradicionālo krāsu izgatvošana, īpašības un pielietojums.

09.09.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.