Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Apceļošanas akcija “APMEKLĒSIM BALTIJAS MUIŽAS – SVINĒSIM KOPĀ”.
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Vasaras saulgriežu svētki
Vasaras saulgriežu svētki Limbažu senajās pilsdrupās 21. jūnijā. Ieeja bez maksas. Pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un filmēts.
 
Lasīt vēl
Ielīgosim Jāņu dienu!
JĀŅU DIENA LEPNI NĀCA!
 
Dundagas pils parka estrādē 21. jūnijā plkst. 18.30
 
Vasaras saulgriežus ieskandinās ansamblis «SENDIENAS».
 
Plkst. 19.00 Zlēku amatierteātra izrāde Ādolfs Alunāns «MŪSU POKĀLS». Režisore Kristīne Zāle.
 
Ieeja bez masas.
 
 
Lasīt vēl
Limbažu pils (drupu) un Limbažu muzeja darba laiks svētku laikā
22. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo atvērts no plkst. 10.00-17.00.
23. un 24. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo slēgts.

Priecīgus svētkus!
Lasīt vēl
2017.11.16 datuma notikumi
Latvija LV

DIZAINA DOMĀŠANAS DARBNĪCA

Radošās darbības nedēļas radi!2017 komanda aicina kultūras un radošo industriju pārstāvjus, uzņēmējus, pašvaldības un nevalstiskā sektora pārstāvjus, kā arī visus, kam interesētu darboties Lūznavas muižā, piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā, kas veltīta ideju un scenāriju ģenerēšanai, lai muižas teritorijas degradētās ēkas turpmāk piepildītu ar saturu un iemītniekiem.
Dizaina domāšanas darbnīcā dalībnieki intensīvā un saturiski piesātinātā veidā tiks iepazīstināti ar vietradi, kas sevī ietver pilsētvides (un ne tikai) plānošanas un dizaina pieeju, kurā teorētiski tiek apvienota ģeogrāfija, filozofija un dizains. Praksē tās ir telpiskā, stratēģiskā un sociālā plānošana, radošā un kultūras ekonomika, arhitektūra, dizains (pakalpojumu, produktu un procesu) un vides pārvaldība. Darbnīcas laikā dalībniekiem, sekojot konkrētai un iztēli aicinošai metodei, būs iespēja nokļūt līdz pavisam konkrētam "Darbības plānam", ko ņemt vērā, transformējot Lūznavas muižas degradētās ēkas par dzīvu mākslas un kultūras vietu.
Pasākums tiek organizēts ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Northern Dimension Partnership on Culture-NDPC (Ziemeļu Dimensijas Kultūras partnerības) un Britu padomes Latvijā atbalstu.
Pasākuma partneri: Lūznavas muiža, Rēzeknes novada pašvaldība, LIAA Rēzeknes biznesa inkubators.
Dizaina domāšanas praktisko semināru vadīs vietrades eksperts Jānis Ķīnasts kopā ar Creatiivity Lab Latvia un radi! komandas pārstāvjiem. Pasākums notiks latviešu valodā, dalība bez maksas.
Aicinām reģistrēties līdz 14. novembrim šeit: http://ej.uz/LuznavasSeminars

16.11.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.