Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Apceļošanas akcija “APMEKLĒSIM BALTIJAS MUIŽAS – SVINĒSIM KOPĀ”.
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
LPMA seminārs "Piļu un muižu gastronomiskais mantojums" Kukšu muižā.
Brīvu vietu nav.
Lasīt vēl
Jērcēnmuiža aicina

28. jūnijā plkst. 20.00
pie Jērcēnmuižas Mednieku nama
VELOMŪZIKA 2018 koncerts
Kārlis Kazāks un draugi
Lasīt vēl
Astro’n’out akustiskā koncertprogramma „Tuvāk”
Grupa „Astro'n'out” iestūrē savas pastāvēšanas 15. gadadienā. Svinot apaļu jubileju, sagatavota pavisam citādāka programma, kurā apvienota enerģija mūsdienīgā skanējumā no jaunākā albuma „Urda” ar citātiem no 2008. gadā izdotā albuma „Astro' Acoustic” noskaņām. Koncerta sākums 19.00
Lasīt vēl
2018.01.04 datuma notikumi
Latvija LV

Krustpils pilī būs apskatāma Ilzes Griezānes gleznu izstāde

No 4. janvāra līdz 25. februārim Krustpils pils Marmora zālē būs iespējams aplūkot mākslinieces Ilzes Griezānes gleznas izstādē “Logs ar Daugavu”.
Jēkabpils pilsēta un apkārtējie novadi pamatoti lepojas ar mūsu puses radošajiem profesionālajiem māksliniekiem, īpaši daudz šajā reģionā darbojas Latvijā pazīstami gleznotāji.  2018. gadā, kad godināsim Latvijas Valsts simto gadadienu, Krustpils pils Marmora zālē paredzēts eksponēt vairāku jēkabpiliešu un novadnieku jaunākos mākslas darbus izstāžu ciklā “Radīts pie Daugavas”. Muzejā tiks eksponētas Ilzes Griezānes, Mētras Štelmaheres, Sandas Mālnieces, Jolantas Ābeles un Dainas Eglītes gleznas.
Kā pirmo no izstāžu cikla, atklāsim Ilzes Griezānes gleznu izstādi “Logs ar Daugavu” 2018. gada 4. janvārī plkst. 18.00.
Līvānietes Ilzes Griezānes gleznas ir logi UZ Daugavu. Tās ir arī logi AR Daugavu, jo 14 gadus strādājot Latgales mākslas un amatniecības centrā,  diendienā vērojot pa logu vienu un to pašu upes ainavu, Daugava Ilzei ir kļuvusi par daļu no viņas ikdienas. Daugava ir ienākusi mākslinieces darbistabā, apsēdusies uz soliņa blakus molbertam kā valdzinoši skaista modele, tā ir karaliski dāsni dāvinājusi debesis, kas spoguļojas straumē, devusi viņai pilnām saujām – prieku, iedvesmu, pārdomas un mierinājumu.
Izstādē „LOGS ar Daugavu” iekļautas gleznas, kas radušās apmēram divus gadus ilgā laika posmā.
„Iemūžinot skaistākos mirkļus fotogrāfijās, radās doma to darīt arī gleznās. Vai arī otrādi, radās doma iemūžināt Daugavu gleznās, līdz ar to sāku intensīvi piefiksēt skaistākos mirkļus fotografējot. Tagad to daru gandrīz katru dienu. Gleznoju no viena skatu punkta to ainavu, ko redzu pa logu. Mainās tikai apgaismojums, laiks un gadalaiki. Katrai dienai parādās kāds mirklis, kuru gribas apstādināt...” stāsta māksliniece Ilze Griezāne.
Ieejas maksa izstādē ir 0.30 / 0.50 eiro.
Izstāžu ciklu “Radīts pie Daugavas” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds. 

04.01.2018
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.