Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Apceļošanas akcija “APMEKLĒSIM BALTIJAS MUIŽAS – SVINĒSIM KOPĀ”.
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Limbažu pils (drupu) un Limbažu muzeja darba laiks svētku laikā
22. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo atvērts no plkst. 10.00-17.00.
23. un 24. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo slēgts.

Priecīgus svētkus!
Lasīt vēl
LPMA seminārs "Piļu un muižu gastronomiskais mantojums" Kukšu muižā.
Brīvu vietu nav.
Lasīt vēl
Jērcēnmuiža aicina

28. jūnijā plkst. 20.00
pie Jērcēnmuižas Mednieku nama
VELOMŪZIKA 2018 koncerts
Kārlis Kazāks un draugi
Lasīt vēl
Notikumi no šodienas un uz priekšu
Latvija LV

Limbažu pils (drupu) un Limbažu muzeja darba laiks svētku laikā

22. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo atvērts no plkst. 10.00-17.00.
23. un 24. jūnijā Limbažu muzejs un Vecais ugunsdzēsēju depo slēgts.

Priecīgus svētkus!

22.06.2018 - 24.06.2018

LPMA seminārs
Latvija LV

LPMA seminārs "Piļu un muižu gastronomiskais mantojums" Kukšu muižā.

Brīvu vietu nav.

27.06.2018

Latvija LV

Jērcēnmuiža aicina


28. jūnijā plkst. 20.00
pie Jērcēnmuižas Mednieku nama
VELOMŪZIKA 2018 koncerts
Kārlis Kazāks un draugi

28.06.2018

Latvija LV

Astro’n’out akustiskā koncertprogramma „Tuvāk”

Grupa „Astro'n'out” iestūrē savas pastāvēšanas 15. gadadienā. Svinot apaļu jubileju, sagatavota pavisam citādāka programma, kurā apvienota enerģija mūsdienīgā skanējumā no jaunākā albuma „Urda” ar citātiem no 2008. gadā izdotā albuma „Astro' Acoustic” noskaņām. Koncerta sākums 19.00

30.06.2018

Latvija LV

Reiņa Jaunā koncerts

Reiņa Jaunā koncerts. Pārsvarā tiks spēlēta viegla mūzika. Koncerta sākums 19.00

07.07.2018

Latvija LV

DABAS KONCERTZĀLE ZOSNĀ

Dabas koncertzāles radošā komanda sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi atklājusi šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performances noslēdzošā koncerta norises vietu un datumu - šī gada Dabas koncertzāles otrais koncerts notiks 14. jūlijā Zosnas ciemā, par ko īpašs prieks Lūznavas muižas komandai, jo Zosna atrodas turpat Lūznavas pagastā.
Pirms diviem gadiem netālu no Zosnas ciema - Lūznavas muižā - Dabas koncertzālē bija iespēja iepazīties ar garausaino sikspārni, Lūznavas muižas pagrabos un bēniņos atklājot noslēpumaino un mītisko sikspārņu dzīvi. Tā Lūznavā dzima tieši muižas sikspārņa Mūža stāsts. Šogad Dabas koncertzāles "galvenais varonis" ir hloroplasts - ļoti nozīmīgs augu zaļo šūnu elements. Tas izmēros ir aptuveni desmit reizes mazāks par cilvēka matu, bet kā tāds sīksīks smaragda burvis ražo skābekli. 14. jūlijā hloroplasts Rēzeknes novadu ievedīs dzīvības enerģijā, apvienojot ūdens, gaismas un augu spēku.
Kas un kā ir "būvēts un pārbūvēts ar gaismu" jeb fotosintezēts, vai tam ir kāda saistība ar fotografēšanu, vai zaļie augi ir zaļi - to visu un vēl daudzas citas aizraujošas lietas varēs vērot un izzināt katrs pats Dabas koncertzālē 22. jūnijā "Daugavas muzejā", Salaspils novadā, Vidzemē un 14. jūlijā Latgalē, Rēzeknes novada, Lūznavas pagastā, Zosnas ciemā.
Koncerti notiek brīvā dabā, ieeja bezmaksas. Aktuālajai informācijai sekojiet līdzi Dabas koncertzāles mājas lapā www.dabaskoncertzale.lv un Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapā www.daba.gov.lv, kā arī sociālajos tīklos. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda, Latvenergo un Rēzeknes novada atbalstu.
 

14.07.2018

Dikļu pils Sajūtu festivāls
Latvija LV

Dikļu pils Sajūtu festivāls

14.jūlijā plkst. 16:00 – 01:00 Izcils muzikālais un gastronomiskais baudījums – Sajūtu festivāls
Pasākums ar īpašu auru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Senatnīgais parks piešķir mūzikai īpašu skanējumu, ko apmeklētāji var izbaudīt laiski zvilnot pils šupuļtīklos vai uz līdzpaņemtajiem plediņiem. Pasākumam raksturīga mierīga un viegli apcerīga noskaņa, kas rosina atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un ļauties dzīvās mūzikas un krāšņās vides skaistumam.
Festivāla koncepts paredz ne tikai muzikālu baudījumu, bet arī garšas ceļojumu un perfomances no izciliem pavāriem visas dienas garumā. Par garšas baudījumu rūpēsies Dikļu pils šefpavārs Jānis Siliņš un šefpavārs Mārtiņš Sirmais un draugi. Piecās dažādās ēdināšanas zonās būs atšķirīgai tematikai piemeklēts ēdiens – Mežs | Upes, ezeri | Pļavas | Zemnieku saimniecība. Un kā vienmēr – vīns un alus tikai no stikla glāzēm.
Īpaša izklaides programma bērniem sadarbībā ar ZINOO zinātkāres centru visas dienas garumā – eksponāti, radošās darbnīcas un eksperimenti.
Par muzikālo baudījumu rūpēsies labākie mūziķi:
 • Bērnu vokālā studija RASA
  Labāko ģitāras virtuozu trio AG 3 – Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis
  Vestards Šimkus
  Aija Vītoliņa & Mārcis Auziņš
  SHIPSEA ar pavadošo grupu
  PĒRKONS
Detalizētāks info ar uzstāšanās laikiem tiks publicēts tuvāk festivālam.
Biļešu cenas:
Pieaugušo – 35.00 EUR
Viesnīcas viesiem (kas nakšņo) – 30.00 EUR
Bērnu (6-12 g.v.) – 15.00 EUR
līdz 6 g.v. – bezmaksas
Ierobežojumi: pasākuma teritorijā stingri aizliegts ienest savu ēdienu, kā arī alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus.
14.07.2018 - 15.07.2018

Latvija LV

Mākslas Pikniks

Lūznavas muiža aicina jau uz trešo Mākslas pikniku - mākslu un garšu festivālu, kurā vienuviet aicināti pulcēties mākslas baudītāji, sajūtu gardēži un īpašo mirkļu kolekcionāri, lai ar mūzikas, mākslas, dejas, garšu un citām baudām piedzīvotu mākslas radīšanas brīdi. Par skanīgajām baudām rūpēsies "Pērkons", "Bez PVN", "Rahu The Fool", "Žvūrgzdyni", Evilenas Protektores džeza kvartets, "Tangoriginales", "Baltic Guitar Quartet" no Lietuvas, Silver Sepp no Igaunijas un citi. Muzikālo garšu programma mīsies ar citām baudām - būs skatāmas laikmetīgās dejas, cirka, leļļu izrādes lieliem un maziem, vērojama mākslas plenēra norise un iespēja pašiem radīt mākslas darbus, keramikas cepļa kurināšana un izņemšana, kino, žonglēšanas, uguns un burbuļu šovs, mākslas un ēdienu meistarklases, mirkļa restorāns un citas norises.
22. jūlijs 13.00 - 22.00, 3,00 eur

22.07.2018

Latvija LV

Hanzas svētki Limbažos

4. augustā no plkst. 10.00 Limbažu pilskalnā (Burtnieku iela 7) tiks svinēti Hanzas svētki. 

04.08.2018

Latvija LV

Laikmetīgās dejas festivāls "VIDES DEJA"

Laimetīgās dejas festivāla "VIDES DEJA" idejas pamatā ir performanču veidošana dažādās jeb īpašās vides vietās, apspēlējot un apdejojot vides objektus un teritorijas, savā jaunrades procesā par pamatu izmantojot vietējo iedzīvotāju stāstus, video stāstus, un vidi kā vides dejas performanču, izrāžu scenogrāfiju. Festivāls notiks jau astoto reizi, pulcējot vairākus simtus festivāla apmeklētāju un dejas mākslas mīļotāju. Tas ir starptautisks projekts, kas ar savu individuālo gaisotni un atmosfēru iedvesmo horeogrāfus un citus māksliniekus radīt neparastus vides dejas iestudējumus. No 5. augusta līdz 11. augustam festivāls Lūznavas muižas rezidencē pulcēs horeogrāfus, dejas entuziastus un citus māksliniekus vides dejas iestudējumu radīšanai, savukārt 8., 9. un 10. augustā aicinās uz publisko pasākumu programmu un vides dejas pirmizrādēm, Festivāla idejas autore un mākslinieciskā vadītāja ir horeogrāfe Lilija Lipora.

05.08.2018

Latvija LV

Alternatīvās mūzikas festivāls "Limbizkvīts"

Alternatīvās mūzikas festivāls "Limbizkvīts" Limbažu pilsdrupās no 25. augusta plkst. 12:00 līdz 26. augusta plkst. 4:00. 

25.08.2018 - 26.08.2018

Latvija LV

Džezs dzied Aspaziju/Rudzinskis un Lipskis Quartet

Noslēdzot vasaras notikumu sezonu un attīstot ambīciju nākotnē veidot rudens džeza festivālu, Lūznavas muiža aicina uz džeza koncertu 31. augustā plkst. 19.00, kurā tiks ieskicēts iecerētā festivāla mērķis  - parādīt džezu pēc iespējas daudzveidīgākā gaismā. Pirmajā festivāla ieskaņas koncertā divas programmas - Rudzinskis/Lipskis Quartet pārstāvēs tradicionālo džezu, bet programmā "Džezs dzied Aspaziju", ar kuru priecēs mūziķi Beāte Zviedre, Edgars Cīrulis, Svens Vilsons, Jānis Rubiks, Pauls Ķierpe, Kristaps Lubovs, apvienota Aspazijas dzeja, brīvā improvizācija un jauno latviešu džeza mūziķu kompozīcijas.

31.08.2018

Latvija LV

Tekstilmākslas izstāde “Sakņu sistēma”

No 19. maija līdz 31. oktobrim Krustpils pils Vārtu tornī iespējams aplūkot Latvijas Tekstilmākslas asociācijas tekstilmākslas izstādi “Sakņu sistēma”.
Izstāde ir neliels ieskats tradīcijām bagātajā Latvijas tekstilmākslā, kas ir kļuvusi par vienu no daudzveidīgākajām un variējamākajām mākslas nozarēm. To caurvijušas klasiskās tradīcijas, padomju laika mākslas mijiedarbība, ietekmējis lietišķās mākslas periods un citi aspekti, kas laika gaitā tai veidojuši savu rokrakstu un kanonu. Tekstilmākslas izstāde “Sakņu sistēma” ir Latvijas Tekstilmākslas asociācijas veltījums Latvijas simtgadē.
Tekstilmākslas izstādē piedalās – Astra Rubene, Ilze Sildare, Andra Kurzemniece, Inese Jakobi, Ruta Linīte, Baiba Muzikante, Līva Kaprāle, Dina Baumane, Ingūna Levša, Diāna Janušone, Ērika Zutere, Santa Grigus, Baiba Osīte, Skaidrīte Leimane, Mārīte Leimane, Antra Saliņa, Jana Purmale, Tatjana Aleksandra, Kristīne Andersone, Aija Baumane, Ingrīda Sūna, Linda Villa, Santa Paula, Zane Lūse, Vineta Priste – Kārkla, Zane Vizule, Kristīne Rublovska.
Izstāde Krustpils pils Vārtu tornī aplūkojama katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00, sestdien, svētdien no plkst.10:00 līdz 17:00. Ieejas maksa – 1 eiro, skolēniem, studentiem un senioriem 0.80 eiro.
 

31.10.2018

Latvija LV

Izstāde “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”

No 2018. gada 5. maija līdz 2019. gada 31. decembrim Jēkabpils Vēstures muzeja Izstāžu zālē iespējams aplūkot Latvijas simtgadei veltīto izstādi “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”.
Jēkabpils ir Daugavas auklēta, daudznacionāla, multikulturāla, plūdu un notikumu rūdīta, novadu krustcelēs nolikta divu krastu pilsēta ar senu vēsturi. Jēkabpilij ir savs kultūrvēsturiskais mantojums, draugi un sadarbības partneri tuvās un tālās zemēs, brīnišķīga daba, savi cilvēki,  izcili profesionāļi, kuri veido pilsētas vēsturi un veicina tās sekmīgu attīstību.
Latvijas simtgadei veltītā izstāde vēsta par 100 iemesliem būt lepniem ar Jēkabpili, simts spilgtiem pārmaiņu veicējiem, virzītājspēkiem un iedvesmotājiem, par arhitektūru, sakrālo mantojumu, sportu, mūziku, uzņēmumiem, vēstures liecībām un norisēm.
Ieejas maksa izstādē ir 0.50 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem - 0.30 eiro.

31.12.2018

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.