Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Lāčplēša diena
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Projekti

Erasmus+ programmas projekts “Bridging social capital by participatory and co-creative culture (BRIDGING)”

“Erasmus+” ir Eiropas Savienības programma, kas atbalsta izglītību, apmācības, jaunatnes un sporta jomu Eiropā.

Latvijas Piļu un muižu asociācija piedalās Erasmus+ programmas finansētā projekta  “Bridging social capital by participatory and co-creative culture (Bridging)” īstenošanā. Kopumā projektā piedalās astoņi partneri no septiņām ES valstīm.

Projekta  mērķis  ir apvienot sociālo kapitālu, veicināt iekļaušanu, saliedētību un uzticēšanos  mūsu kopienās, stiprinot  līdzdalības  un  līdzrades kultūras aktivitātes Eiropas amatiermākslas, brīvprātīgās kultūras un kultūras mantojuma jomās.

Vairāk par projektu šeit: http://bridgingsocialcapital.eu/

 


Apceļošanas akcija "Apmeklēsim Baltijas pilis un muižas"

2018. gada vasarā 131 Baltijas valstu muiža un pils atver savas durvis apmeklētājiem. Trīs valstu piļu un muižu asociācijas apvienojoties ir noorganizējušas pārrobežu pasākumu, kas ļauj ielūkoties šo valstu muižu tīklojuma un to piedāvāto pakalpojumu dāsnumā, lai izceltu muiž kā kultūras, ekonomiskās un reģionālās attīstības, dzinējspēku vienlīdz pagātnē un mūsdienās. Apmeklētāji ir gaidīti no 24.maija līdz 16.septembrim.


Tālākizglītības semināri kultūras mantojuma saglabāšanā

Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu turpinās tālākizglītības semināru cikls kultūras mantojuma saglabāšanā.

Projekta mērķis - veicināt kultūras mantojuma objektu saglabāšanu, atjaunošanu un izmantošanu, sniegt zinātniskos pētījumos un pozitīvos piemēros balstītas zināšanas biedru un nozares profesionāļu izaugsmei, izglītot sabiedrību.


Iepazīsti pilis un muižas - Baltijas kultūras mantojuma glabātājas

Skatīt akcijas vietas kartē
Sagaidot Latvijas simtgadi,  projekta "Iepazīsti pilis un muižas - Baltijas kultūras mantojuma glabātājas" ietvaros Latvijas Piļu un muižu asociācija no 2017.gada 1.maija līdz 28.oktobrim, kad  norisināsies jau labi zināmā Leģendu nakts,  aicina ikvienu piedalīties tūrisma akcijā "Apceļosim Latvijas pilis un muižas", viesojoties 69 pilīs un muižās, lai iepazītu to saimnieciskās un radošās dzīves lomu, kā arī nozīmi Latvijas valstiskuma veidošanā. 2018.gadā apceļošanas akcija paredzēta visās Baltijas valstīs.
Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Akciju organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija.
Vispārīgus jautājumus, ierosinājumus un atsauksmes lūdzam sūtīt uz e-pastu: [email protected]

 


CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.