facebook twitter
Lietotājiem
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Igates pils


Atrašanās vietas pilna adrese, karte

Igates pils

Lng: 24.6844593500, Lat: 57.3811837250


Juridiskā īpašnieka / apsaimniekotāja nosaukums

Igates pils

Foto


Objektā atrodas

Tips Apraksts
Pils/kungu māja - Pils būvēta ap 1880. gadu fon Pistolkorsiem pēc R. H. Cirkvica projekta neorenesanses stilā. Uz muižu ved bruģēts piebraucamais ceļš, kas noslēdzas apaļā parādes pagalmā, pie kungu mājas. Blakus kungu mājai 19. gs. beigās veidots romantisks ainavu parks ar dīķiem, bet aiz dīķa ir nelielas ūdensdzirnavas.   
Makšķerēšanas iespējas (EUR 5,00 dienā).
Muižas komplekss - Muižas apbūve veidojusies 18. gs. beigās - 19. gs. divās zonās. Saimniecības daļa - ar klēti, pārvaldnieka māju, brūzi un kūti, un parādes daļa - ar kungu māju, kalpu māju un parku. Jaunā kungu māja būvēta ap 1880. gadu fon Pistolkorsiem pēc R. H. Cirkvica projekta neorenesanses stilā. Uz muižu ved bruģēts piebraucamais ceļš, kas noslēdzas apaļā parādes pagalmā, pie kungu mājas. Blakus kungu mājai 19. gs. beigās veidots romantisks ainavu parks ar dīķiem, bet aiz dīķa ir nelielas ūdensdzirnavas. (K.Veinberga, J.Zviedrāns)
Svinību zāle
Konferenču Zāle Kur rīkot konferenci -
Parks - Blakus Igates muižas kungu mājai atrodas 19. gs. beigās veidots romantisks ainavu parks ar dīķiem, bet aiz dīķa apskatāmas nelielas ūdensdzirnavas.
Nostāsti - Tiek stāstīts par kādu balto Mariju - baroneses radinieci, kura uzbrukusi kādā naktī kādam puisim, kurš palicis pilī pa nakti. Iespējams, ka pils parkā atgadījies kāds traģisks notikums, kas izskaidro šādas parādības parādīšanos.
Kafejnīca Dzirnavu krodziņš
Apceļosim Latvijas pilis 2017


Sniegto pakalpojumu apraksts

Semināru un viesību zāle līdz 100 personām
 


Kontaktinformācija

Tālruņa nr.

25746889

E-pasts

info@igatespils.lv

Mājas lapa

igatespils.lv

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.