facebook twitter
Lietotājiem
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Mazmežotnes muiža


Atrašanās vietas pilna adrese, karte

Mazmežotne
Rundāles pagasts, Rundāles novads
LV-3921

Lng: 24.048550129373325, Lat: 56.43094883927343


Juridiskā īpašnieka / apsaimniekotāja nosaukums

ZS „Sējas” Mazmežotnes muiža


Apraksts

Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža. Muižas vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu, kuri saimniekoja Mazmežotnē līdz pagājušā gadsimta 30-iem gadiem.
Šodien muiža piedāvā atpūtu viesiem Kungu mājā, atpūtas namiņā "Siernīca", pirts namiņā, pasākumu šķūnī - koncertzālē un pastaigās pa muižas celiņiem un dabas taku.
Muižas Kungu mājā iekārtota zāle svinīgiem pasākumiem, banketiem, semināriem un kāzām līdz 40 personām. Papildus tiek piedāvāta bāra telpa līdz 10 personām, velvju zāle līdz 30 personām un terase.
Lielākiem pasākumiem piedāvājumā muižas lielais lauku šķūnis - kāzām, ceremonijām, koncertiem, izstādēm, ievērojamām jubilejām u.c. līdz 300 vietām.
Muižas teritorijā pēc viesu izvēles - vietas kāzu ceremonijām, dažādiem pasākumiem, sporta spēlēm.
Viesu nakšņošanai Kungu mājā iekārtotas 6 lux istabiņas 12 personām un pieejamas arī papildgultas.
Piedāvājumā arī brīvdienu namiņš 'Siernīca" (bijusī muižas siernīca), kurā iekārtota pirts telpa, kamīna zāle - atpūtas telpa līdz 15 vietām (paredzēta arī maziem semināriem, jubilejām, kāzām), virtuves stūrītis, bet augšstāvā - telpa gulēšanai un papildvietas nakšņotājiem uz matračiem līdz 15 vietām. Namiņā ārpusē atrodas koka kubls siltām ūdens peldēm, atpūtas vieta pie ugunskura un liels dīķis peldēšanai.
Pirts namiņš būs lieliska atpūtas vieta, kur relaksēties nelielā kompānijā līdz 8 personām. Blakus pirtij atrodas āra terasīte un koka baļļa, kur veldzēties pēc karsēšanās uz lāvas. Atpūtai pēc pirts guļvietas uz matračiem pirtsaugšā līdz 11 personām.
Pēc iepriekšēja pasūtījuma, muižas pavārs pagatavos viesiem garšīgas maltītes,  svētku vakariņas, svinību nu kāzu cienastus, kā arī uzkodas un pusdienas semināriem.
Dabas baudītāji varēs nesteidzīgi baudīt klusumu, Lielupes senleju, pastaigājoties pa labiekārtotiem pastaigu celiņiem un dabas taku. Aktīvākiem atpūtas cienītājiem - laivu un velo noma. Ekskluzīvākai atpūtai - lidojumi ar helikopteru pēc iepriekšēja pasūtījuma.

Foto


Objektā atrodas

Tips Apraksts


Kontaktinformācija

Tālruņa nr.

25772269

E-pasts

info@mazmezotne.lv

info@mazmezotne.lv

Mājas lapa

www.mazmezotne.lv


Sociālo tīklu profili

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.