facebook twitter
Lietotājiem
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Abgunstes muiža


Valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa statuss

Valsts nozīmes kultūras piemineklis


Atrašanās vietas pilna adrese, karte

"Abgunstes skola", Zaļenieku pagasts, Jelgavas novads

Lng: 23.48894405295141, Lat: 56.477783508491974


Juridiskā īpašnieka / apsaimniekotāja nosaukums

Biedrība Radošuma meka


Apraksts

Abgunstes muiža - radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai.
Muižas apbūve veikta ap 1780.g., bet nemieru laikos tā nodedzināta. Ēkas atjaunošanu uzsāka pēc 1908.g. un pabeidza pagasts 1931.g., ierīkojot Gaismas pili - Abgunstes skolu. Šodien muižā tiek veidota radoša vide mākslas simpozijiem, piedāvātas telpas pasākumiem, izstādēm, semināriem, naktsmītne vasaras periodā. Sākot ar 2017.gada rudeni darbojas atvērtās amatniecības darbnīcas.
Ciemojies, nakšņo, svini, iedvesmojies, talko vai nāc ar savu radošumu! Abguntes muižā patreiz viss ir kā kādreiz - to arī piedāvājam aplūkot. Apskati un fotogrāfē, noklausies stāstus - piedzīvo muižas atdzimšanu. Muižas apartamentos iekārtota atjautības spēle. Risinot mīklas un meklējot atslēgas, komandai ierobežotā laikā jāspēj izkļūt no aizslēgtās telpas.
Mums vēl nav izstrādāts stingrs iemeslu saraksts, kāpēc Jums būtu jābrauc uz Abgunsti, un tomēr muiža allaž ļoti priecājas par ciemiņiem. Līdzekļu piesaistei restaurācijas darbu iekustināšanai piedāvājam iegādāties dāvanbildes ar uzreiz gūstamiem labumiem. Ienākumus 100% ieguldīsim muižas atjaunošanā.

Foto


Objektā atrodas

Tips Apraksts


Pieejamība publiskai apskatei

Pēc iepriekšējas vienošanās


Sniegto pakalpojumu apraksts

Muiža piedāvā dažādu ērtību apartamentus un nepārtraukti uzlabo nakšņošanas apstākļus viesiem. Sākot ar 2017.gada vasaru pieejamas 45 gultasvietas + 15 papildvietas. Nakšņošanas pakalpojuma cena sākot no 15 EUR/pers. Vasaras periodā iespēja nakšņot dizaina teltīs.
Pieejama telpu noma - lielā zāle (70 kvm) un mazā zāle (35 kvm) piemērota semināriem, svinībām, kāzām, koncertiem, izstādēm utt. Pieejamas mēbeles, projektors, ekrāns, noformēšanas pakalpojums.


Kontaktinformācija

Tālruņa nr.

+371 29393131; +371 28373711

E-pasts

asnate@abgunste.lv; info@symposiums.lv

Mājas lapa

www.abgunste.lv


Sociālo tīklu profili

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.